ÁLLÁSLEHETŐSÉG

Várunk az M Matcha csapatba!

Bővül a csapatunk, új kollégánkat keressük!????

Minden menő kávézót ismersz a városban? Imádod a pörgést? Kérés nélkül is szívesen ajánlod az M Matchát? Akkor ez pont neked szól! ????

Partnerkapcsolati és értékesítési manager

Főbb feladatok:

  • Értékesítési terv kialakításában való közreműködés
  • Kávézókkal, vendéglátóipari partnerekkel, viszonteladókkal kapcsolatépítés, kapcsolattartás
  • Kreatív együttműködési lehetőségek felkutatása (Influenszerek, sport, wellbeeing események) és leszervezése
  • Rendezvényeken a cég képviselete

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 1-3 év munkatapasztalat marketing és/vagy sales területen
  • Fiatalos, nyitott személyiség
  • Kiemelkedő kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Önálló, proaktív munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség marketing vagy kommunikációs szakirányon
  • B kategóriás vezetői engedély

Amit kínálunk:

  • Izgalmas, színes projektek
  • Laza és barátságos légkör
  • Budai iroda (Szent Gellért tér)
  • Önálló, szabad munkavégzés
  • Versenyképes fizetés, kiemelt jutalékrendszer

Az önéletrajzodat várjuk a job@mmatcha.hu címre, a fizetési igényed megjelölésével.

Határidő: 2022.03.25.